Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

General

Nxitoni te rezervoni oferten me te fundit !

Akomodimi : Bianca Resort & Spa – 89 eur/person

Akomodimi : Four Points by Sheraton – 120 eurperson

Qendrimi : 2 nete/3 dite

Ne cmim perfshiet :

  1. Akomodimi ne hotel
  2. Mengjeset dhe darkat
  3. Taksat e qendrimit
  4. Siguracioni i shendetit ne udhetim

Per me shume informacion na kontaktoni ne: info@udheto.com.al

ose

mob: +355 694050280/ +355 692033179 /+355 684050283

Check-in time

Flexible

Check-out time

Flexible

Facilities

  • Mini Bar
  • Pool
  • Sauna
  • Wi-Fi

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Rezervo