Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

General

Per nisje ne datat 25 maj / 29 maj dhe 07 qershor 2018

455 eur per person

Ne cmim perfshihet :

  • Bileta e avionit
  • Transferta aeroport-hotel-aeroport
  • Akomodimi ne hotel 6 nete /7 dite
  • Koncepti all inclusive
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim

Per me shume informacion na kontaktoni ne: info@udheto.com.al

ose

mob:  +355 684050283 / +355 694050280/ +355692033179

 

Check-in time

Flexible

Check-out time

Flexible

Facilities

  • Mini Bar
  • Pool
  • Sauna
  • Wi-Fi

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Rezervo