Ofertat e fundit

Budapesti me super oferta !!!

Budapesti me super oferta !!!

Periudha e udhetimit: 10-13 Nentor **Royal Park Boutique Hotel – 195 eur/ person **Residence B More info
Fundjave ne  Malin e Zi ! SUPER OFERTA !!!

Fundjave ne Malin e Zi ! SUPER OFERTA !!!

**TRE CANNE Cmimi 63 eur personi Akomodimi per 2 nete Mengjesi Taksat e qendrimit   **ADRIA H More info
FUNDJAVE NE KOLASHINE ! Per vetem 89  eur / person

FUNDJAVE NE KOLASHINE ! Per vetem 89 eur / person

Nxitoni te rezervoni oferten me te fundit ! Akomodimi : Bianca Resort & Spa – 89 eur/perso More info
FUNDJAVE NE MAVROVE ! Duke filluar nga 79 eur/person

FUNDJAVE NE MAVROVE ! Duke filluar nga 79 eur/person

Akomodimi : Radika Hotel 79 eur/person Qendrimi : 2 nete/3 dite   Ne cmim perfshiet : Akomodim More info
MALDIVE!! Per vetem 1490 eur / person

MALDIVE!! Per vetem 1490 eur / person

Akomodimi:  Sun Island Resort Qendrimi : 5 nete/6 dite Ne cmim perfshihet : 1- Biletat e avionit 2-T More info
MAURITIUS!! Per vetem 1385 eur / person

MAURITIUS!! Per vetem 1385 eur / person

Akomodimi:  Maritim Crystals Beach Hotel Mauritius Qendrimi : 6 nete/7 dite Ne cmim perfshihet : 1- More info
Seychelles !! Per vetem 1425 eur / person

Seychelles !! Per vetem 1425 eur / person

Akomodimi:  Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa Qendrimi : 5 nete/6 dite Ne cmim perfshihet More info
Super oferte !!  Paguani 1 nate dhe qendoni 2 ! The Chedi Lustica Bay , Mali i Zi

Super oferte !! Paguani 1 nate dhe qendoni 2 ! The Chedi Lustica Bay , Mali i Zi

Paguani 1 nate dhe qendoni 2 !   Oferte e velfshme gjate muajit Tetor Cmimi 135 eur personi  ( ne dh More info
Varadero, Cuba !! Per vetem 1450 eur / person

Varadero, Cuba !! Per vetem 1450 eur / person

Akomodimi:  Melia Varadero Qendrimi : 5 nete/6 dite Ne cmim perfshihet : 1- Biletat e avionit 2-Tran More info